Loftets lejere

 


Skabelonloftet by Holmberg ApS
Anette Holmberg

Kunstner, ejer & grundlægger af Skabelonloftet
Web: www.holmberg.dk
Tel: +45 26 44 19 30
Email: anette@holmberg.dk

2

Skabelonloftet by Holmberg ApS
Anette Holmberg
Kunstner, ejer & grundlægger af Skabelonloftet
Web: www.holmberg.dk
Tel: +45 26 44 19 30
Email: anette@holmberg.dk

3 & 4

POINT ApS
Web: www.pointcph.com
Michael Droob
Architect & partner at POINT ApS
Tel: +45 27 46 23 46
Email: droob@pointcph.com

Laust Sørensen
Architect & partner at POINT ApS
Tel: +45 40 88 23 40
Email: laust@pointcph.com

8

Valdemar Pustelnik
Web: Comedyklubben.dk
CVR 34248680
Mobil: 26 23 21 51

9

Christian Bjørnsson
Artist
Tel: +45 31 17 74 40
Email: bjornsson@webspeed.dk

10

Mikkel Møller Roesdahl
Email: m.m.roesdahl@gmail.com

Simone Bartholin
Scenographer
Email: simonesmail@gmail.com
Web: www.simonebartholin.dk

11

Sara Trier
Artist
Web: www.saratrier.dk
Tel: +45 61 78 90 25
Email: sara@saratrier.dk

Ada Ortega Camara
Visual artist & 60Seconds festival director
Web: www.60sec.org
Tel: +45 27 34 85 91

12

Det Dårlige Selskab I/S
Tel: +45 ‭40 57 64 64
Email: kontakt@spildetdaarligeselskab.dk

Jeppeh M. Olsen
Game designer & programmer

&

Simon Konski
Game designer & art director

13

Miss Money Moon ApS
Julian Toldam Juhlin
Email: julianjuhlin@gmail.com

Tel: 61 30 09 59Albatros A/S
Christian Albrechtsen
Tel: +45 61 27 68 54
Email: christianalbrechtsen@hotmail.com
Web: www.christianalbrechtsen.com

14

Sara Mathilde Øster
Artist
Web: www.saramathilde.com
Tel: +45 25 46 95 12
Email: mail@saramathilde.com

Charlotte Fich
Artist
Tel: +45 25 33 77 66
Email: charlottefichkontakt@gmail.com

15

Leaderlab
Sofus Midtgaard
Tel: +45 30 22 01 11
Email:  sofus@leaderlab.com

Tobias Lau
Tel: +45 ‭28 73 00 58‬

Email: tobias@socialaction.dk
Social Action
Web:www.socialaction.dk

16

Elsewhere Studio
Web: elsewhere.team
Email: contact@elsewhere.team

17

Dorte Østergaard Jakobsen
Designer & textile artist
Web: www.dortejakobsen.com
Tel: +45 ‭61 27 78 57
Email: aliveoh@gmail.com

18

Solveig Christensen
Ceramist, artist & art-therapist
Tel: +45 ‭42 36 99 77‬
Email: solveig.chr@gmail.com 

19

Charlotte Diane Cruse
Kunstner/SkulptørInstagram:chralottedianecruse
Web: charlottedianecruse.com
Tel: +45 28 18 69 23
Email: charlottedianecruse@hotmail.com

20

Mathias Hersland
Lighting designer
Tel: +45 29 74 04 50
E: mh@hersland.dk